Usługi fryzjerskie

Krótkie czy długie, cieniowanie czy efilowane, z grzywką czy bez...  Jest niezliczona ilość możliwości i kombinacji, które możemy uzyskać. Trudno Ci określić czego tak naprawdę potrzebujesz? Pomożemy Ci w tym dzięki darmowej konsultacji z fryzjerem ARTDREAM  Odkryjesz całą gamę możliwości od cięć najbardziej ugrzecznionych, po te awangardowe.  Zawsze znajdziesz i odkryjesz co najbardziej pasuje do Ciebie i wyjdziesz z salonu z fryzurą jakiej oczekujesz.

  • Strzyżenie Damskie

Nasi styliści pomogą profesjonalnie dobrać odpowiednią fryzurę, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb klientki. Oferujemy zmianę wizerunku która będzie współgrała z kształtem glowy, rysami twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymaganiami codziennych obowiązków.

  • Strzyżenie męskie

Panom proponujemy strzyżenie klasyczne jak i podążanie za najnowszymi trendami w modzie. Chcemy aby fryzura pasowała swoją formą i kształtem do odpowiedniego typu urody. 

  • Strzyżenie dzieci

Nasz salon fryzjerski oferuje w pełni profesjonalne strzyżenie dzieci oraz stylizację ich fryzur. Strzyżenie wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

  • Modelowanie

Fryzjerzy na bieżąco sa szkoleni i śledzą najnowsze trendy. Dobiorą odpowiednie kosmetyki do modelowania włosów, które nadają się do konkretnego rodzaju włosów.

  • Koloryzacja 

Profesjonalna koloryzacja włosów dostępna w naszym salonie fryzjerskim. Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury. Piękno koloru połączone z blaskiem włosów.

  • Pielęgnacja z Kerastase

Rozpoznajemy potrzeby pielęgnacyjne Twoich włosów , przeprowadzamy profesjonalną diagnozę i dobieramy indywidualnie produkt dla Twoich włosów.

  • Kuracja L’oreal mini rytuał

To kompleksowy program pielęgnacji włosów opierający się na profesjonalnych usługach wykonywanych przez fryzjera wyłącznie w salonie oraz uwzględniający wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów w domu. Program oparty o precyzyjną technologię molekularną. Zaawansowana technologia pozwala formułom działać na każdą strefę włosa, aby zapewnić długotrwałe rezultaty pielęgnacyjne

  • Tuszowanie siwych włosów

Siwe włosy stają się mniej widoczne. Fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów.

  • Sunligts

Technika wiernie odtwarza efekty kapieli slonecznych, uzyskujemy lekkie rozjasnienie zewnetrznych pasm wlosow oraz swietlisty polysk na wlosach, ktore wygladaja tak, jakby przez caly rok korzystaly z urokow wakacji.

  • Przedłużanie włosów

Długość i grubość pasemek zostaje dobrana indywidualnie do rodzaju włosów klientki. Włosy firmy Hairdreams są naturalne, wysokiej jakości starannie przygotowane aby spełnić wasze marzenia o pięknej fryzurze. Okres noszenia pasemek ok 4-6 miesięcy.

 

 ArtDream Kraków ul. Francesco Nullo 42