Usługi fryzjerskie

Krótkie czy długie, cieniowanie czy efilowane, z grzywką czy bez...  Jest niezliczona ilość możliwości i kombinacji, które możemy uzyskać. Trudno Ci określić czego tak naprawdę potrzebujesz? Pomożemy Ci w tym dzięki darmowej konsultacji z fryzjerem ARTDREAM  Odkryjesz całą gamę możliwości od cięć najbardziej ugrzecznionych, po te awangardowe.  Zawsze znajdziesz i odkryjesz co najbardziej pasuje do Ciebie i wyjdziesz z salonu z fryzurą jakiej oczekujesz.

Strzyżenie Damskie

Nasi styliści pomogą profesjonalnie dobrać odpowiednią fryzurę, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb klientki. Oferujemy zmianę wizerunku która będzie współgrała z kształtem glowy, rysami twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymaganiami codziennych obowiązków.

Strzyżenie męskie

Panom proponujemy strzyżenie klasyczne jak i podążanie za najnowszymi trendami w modzie. Chcemy aby fryzura pasowała swoją formą i kształtem do odpowiedniego typu urody. 

Strzyżenie dzieci

Nasz salon fryzjerski oferuje w pełni profesjonalne strzyżenie dzieci oraz stylizację ich fryzur. Strzyżenie wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Modelowanie

Fryzjerzy na bieżąco sa szkoleni i śledzą najnowsze trendy. Dobiorą odpowiednie kosmetyki do modelowania włosów, które nadają się do konkretnego rodzaju włosów.

Koloryzacja 

Profesjonalna koloryzacja włosów dostępna w naszym salonie fryzjerskim. Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury. Piękno koloru połączone z blaskiem włosów.

Ombre

Metoda koloryzacji włosów dzięki ktorej uzyskamy subtelne przejście kolorów od ciemniejszego odcienia do jaśniejszego.

Sombre
Polega na subtelniejszym rozjaśnieniu włosów w formie refleksów, często od nasady.
Te techniki koloryzacji nadają włosom blask oraz glebie koloru. Pozwalają na uzyskanie efektów trójwymiarowej koloryzacji

Tonowanie 

Jest to metoda odświeżenia i korekty koloru, pozwala na ożywienie, nabłyszczenie, zniwelowanie niechcianych odcieni, dodanie kolorowej poświaty (na przykład różowej). Co istotne, pigmenty nie penetrują struktury włosa, ale osiadają na jego powłoce. Tonując włosy możemy zneutralizować np. żółty odcień włosów i nadać im chłodny kolor.

Pielęgnacja z Kerastase

Rozpoznajemy potrzeby pielęgnacyjne Twoich włosów , przeprowadzamy profesjonalną diagnozę i dobieramy indywidualnie produkt dla Twoich włosów.

Kuracja L’oreal mini rytuał 

To kompleksowy program pielęgnacji włosów opierający się na profesjonalnych usługach wykonywanych przez fryzjera wyłącznie w salonie oraz uwzględniający wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów w domu. Program oparty o precyzyjną technologię molekularną. Zaawansowana technologia pozwala formułom działać na każdą strefę włosa, aby zapewnić długotrwałe rezultaty pielęgnacyjne

Tuszowanie siwych włosów -Siwe włosy stają się mniej widoczne. Fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów.

Sunligts

Technika wiernie odtwarza efekty kapieli slonecznych, uzyskujemy lekkie rozjasnienie zewnetrznych pasm wlosow oraz swietlisty polysk na wlosach, ktore wygladaja tak, jakby przez caly rok korzystaly z urokow wakacji.

Przedłużanie włosów

Długość, grubość oraz kolor pasemek zostaje dobrany indywidualnie do rodzaju włosów klientki. Pracujemy na wlosach  profesjonalnych firmy Hairdreams, Hairtalk,Racoon.

Trwała ondulacja polega na zmianie struktury włosów za pomocą środków chemicznych i nadaniu nowego kształtu za pomocą wałków. Dzięki trwałej ondulacji włosy zyskają objętość i mocniejszy skręt.W zależności od rodzaju włosów i zamierzonego efektu można uzyskać lekkie fale po nawet mocne loki.

 

 ArtDream Kraków ul. Francesco Nullo 42