Usługi fryzjerskie

Krótkie czy długie,cieniowanie czy efilowane z grzywką czy bez  jest nie zliczona ilość możliwości i kombinacji które możemy uzyskć trudno Ci określić czego tak naprawde potrzebujesz pomożemy Ci w tym dzięki darmowej konsultacji z fryzjerem  ARTDREAM  odkryjesz całą gamę możliwości od cięć  najbardziej ugrzecznionych po te awangardowe  zawsze znajdziesz i odkryjesz co najbardziej pasuje do Ciebie i wyjdziesz z Salonu z fryzurą jakiej oczekujesz.

Strzyżenie Damskie

Nasi styliści pomogą profesjonalnie dobrać odpowiednią fryzurę, dopasowując ją do indywidualnych potrzeb klientki. Oferujemy zmianę wizerunku która będzie współgrała z kształtem glowy, rysami twarzy, rodzajem włosów, karnacją, temperamentem oraz wymaganiami codziennych obowiązków.

Strzyżenie męskie

Panom proponujemy strzyżenie klasyczne jak i podążanie za najnowszymi trendami w modzie. Chcemy aby fryzura pasowała swoją formą i kształtem do odpowiedniego typu urody. 

Strzyżenie dzieci

Nasz salon fryzjerski oferuje w pełni profesjonalne strzyżenie dzieci oraz stylizację ich fryzur. Strzyżenie wykonujemy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Modelowanie

Fryzjerzy na bieżąco sa szkoleni i śledzą najnowsze trendy. Dobiorą odpowiednie kosmetyki do modelowania włosów, które nadają się do konkretnego rodzaju włosów.

Koloryzacja 

Profesjonalna koloryzacja włosów dostępna w naszym salonie fryzjerskim. Rewolucyjna technologia delikatnie otula włókno włosa wybranym pigmentem nie niszcząc jego struktury. Piękno koloru połączone z blaskiem włosów.

Pielęgnacja z Kerastase

Rozpoznajemy potrzeby pielęgnacyjne Twoich włosów , przeprowadzamy profesjonalną diagnozę i dobieramy indywidualnie produkt dla Twoich włosów.

Kuracja L’oreal mini rytuał

To kompleksowy program pielęgnacji włosów opierający się na profesjonalnych usługach wykonywanych przez fryzjera wyłącznie w salonie oraz uwzględniający wyjątkowe produkty do pielęgnacji włosów w domu. Program oparty o precyzyjną technologię molekularną. Zaawansowana technologia pozwala formułom działać na każdą strefę włosa, aby zapewnić długotrwałe rezultaty pielęgnacyjne

Tuszowanie siwych włosów

Siwe włosy stają się mniej widoczne. Fryzura odzyskuje wygląd, zmiana jest wyraźna ale dyskretna, pozostaje w idealnej harmonii z naturalnym odcieniem włosów.

Sunligts

Technika wiernie odtwarza efekty kapieli slonecznych, uzyskujemy lekkie rozjasnienie zewnetrznych pasm wlosow oraz swietlisty polysk na wlosach, ktore wygladaja tak, jakby przez caly rok korzystaly z urokow wakacji.

Przedłużanie włosów

Długość i grubość pasemek zostaje dobrana indywidualnie do rodzaju włosów klientki. Włosy firmy Hairdreams są naturalne, wysokiej jakości starannie przygotowane aby spełnić wasze marzenia o pięknej fryzurze. Okres noszenia pasemek ok 4-6 miesięcy.

 

 ArtDream Kraków ul. Francesco Nullo 42