ArtDream Salon fryzjersko kosmetyczny

Aktualności

Zabieg Darsonwalizacji

NOWOŚĆ W OFERCIE ZAPRASZAMY DO ZAPISÓW ‼️
Masz problem z wypadaniem włosów?
Przyczyn może być wiele: stres, choroby skóry (łupież, łojotok) choroby( nowotwory, schorzenia tarczycy), zła dieta, zmiany w gospodarce hormonalnej np. podczas ciąży i laktacji oraz wiele innych. Problem ten dotyczy kobiet jak i mężczyzn.
Warto stosować zabiegi zwiększające ukrwienie skóry i odżywiające mieszki włosowe.
Takie zabiegi hamują postęp łysienia , czego efektem jest odrastanie zdrowych mocnych włosów. Przykładem takiej terapii jest zabieg przy pomocy Darsonvala.
Zabieg Darsonwalizacji znalazł zastosowanie również w problemach z łysieniem jako urządzenie do stymulacji porostu włosów. Działanie urządzenia polega na podgrzewaniu tkanek głęboko położonych za pomocą prądu. Prąd ten posiada wysokie napięcie lecz niskie natężenie. Jest to urządzenie całkowicie bezpieczne nie powoduje żadnych skurczy mięśni w miejscu wykonywania zabiegu.
Podczas zabiegu widoczne jest iskrzenie ,które powstaje między elektrodą a skórą. Ma ono korzystny wpływ na tkankę podskórną oraz mieszki włosowe. Dodatkowo wytwarzający się ozon posiada silne właściwości dezynfekujące, który oczyszcza skórę głowy.
Korzyści zabiegu:
poprawia kondycję skóry głowy oraz włosów, zamyka łuski włosów, pobudza porost włosów, jest to znakomita terapia przeciwłojotokowa
Do zabiegu używana jest szklana pelota. W skutek działania ozonu pory skóry zostają zamknięte dzięki czemu zmniejsza się produkcja łoju i włosy nie przetłuszczają się tak często jak przed terapią .
Czas zabiegu 15min- cena 50zł
w pakiecie taniej : wykup 4 zabiegi 5 dostaniesz od nas GRATIS‼️👍
możliwość połączenia zabiegu + ampułka pobudzająca aktywność korzenia włosa.
Na zdjęciach dołączonych do postu efekt po 1 zabiegu: włosy wyraźnie wygładzone oraz nabrały blasku.
Zapraszamy do zapisów
 
 

ArtDream Kraków ul. Francesco Nullo 42