Drodzy Klienci Dziękujemy Wam za wybranie naszego Salonu. Cieszymy się że podoba wam się nasz styl i nasza praca .Będziemy w dalszym ciągu dążyć do tego aby sprostać waszym oczekiwaniom. Mamy nadzieję że Nasz Salon stanie się Twoim Salonem. My ze swojej strony zrobimy wszystko co w naszej mocy aby umożliwić Ci odnalezienie swojego stylu i podkreślić Twoją osobowość. Zwracamy szczególną uwagę na higienę, stosujemy jednorazowe ręczniki i pelerynki , wszystkie nasze działania służą po to aby każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo. Mamy nadzieje że atmosfera Salonu spodoba się nowym jak i stałym klientom, a profesjonalne wykonanie usługi będzie skłaniać Cie ku temu aby wrócić do nas ponowni     Artdream

Katarzyna Sadowska – Twórca Artdream , fryzjer stylista, zamiłowanie do zawodu i chęć rozwoju pozwoliły jej na stworzenie miejsca w którym Twoje zadowolenie jest dla niej największym sukcesem a oferowane usługi świadczone na najwyższym poziomie. Wyróżnia ją wieloletnie doświadczenie w branży i nowatorskie podejście do sztuki jaką jest fryzjerstwo. Zebrany przez nią zespół to ludzie ambitni i kreatywni, którzy starają się sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów. Propaguje fryzjerstwo oparte o techniczne umiejętności i precyzję działania. Piękno to dla niej kształt, struktura i kolor włosa ujęte w harmonijną całość. Z przyjemnością podejmuje nowe wyzwania, jest pełna inspiracji a pasja, która została zaszczepiona w niej wiele lat temu daje siły do dalszego rozwijania się i nie zamierzam na tym poprzestać. Wolny czas lubi spędzać aktywnie.
Joanna Dzierwa  kreatywna stylistka fryzur. W stylizacjach wydobywa indywidualizm każdej osobowości. Unika rutyny i schematów. Cechuje ją dokładność i dążenie do doskonałości w tym co robi. W swoim fachu podkreśla wagę indywidualnego podejścia. Sprawiając, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą. Każda stworzona przez nią fryzura jest wyjątkowa i dopieszczona w każdym wymiarze.Regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach, aby być na bieżąco w najnowszych trendach . Prywatnie interesuje się modą i fotografią.
Karolina Wolnicka-  Jest specjalistą w dziedzinie nowoczesnych upięć i warkoczy. Zaangażowanie i staranność dostosowania się do indywidualnych potrzeb każdej klientki sprawiają, że zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez Karolinę to prawdziwe Rytuały Piękna. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Satysfakcjonująco udzieli informacji dotyczącej kwestii właściwego doboru fryzury jak i odpowiedniej pielęgnacji włosów. W wolnym czasie czyta książki i interesuje się modą.
Magdalena Nieśpiałowska-Stylistka fryzur, jest kreatywna i myśli nieszablonowo, jej pasją jest koloryzacja i pielęgnacja włosów. Słucha klientów i ma do nich indywidualne podejście. Lubi wyzwania i jest otwarta na wszelkie nowości.
Bożena Dębska- Stylista z wieloletnim doświadczeniem, cały czas podnosi swoje kwalifikacje uczęszczając w licznych szkoleniach w Polsce jak i za granica.
   

Monika Szatkowska-Jest kosmetyczka i makijażystką z wieloletnim doświadczeniem. Oferuje wysokiej jakości usługi kosmetyczne w zakresie mezoterapii igłowej twarzy oraz skory głowy, demapen. Pasjonują ją zarówno makijaże okolicznościowe, jak subtelnie dostosowane do danej osoby . Udziela porad w zakresie kosmetologii i makijażu. Poczucie wartości każdej kobiety wzrasta po odpowiednio dobranym zabiegu kosmetycznym lub makijażu. Świeży i promienny wygląd dodaje pewności siebie w życiu prywatnym i w pracy.

Paulina Cecelon-  Kosmetyka jest nie tylko jej pracą zawodową, ale i autetyczną życiową pasją. Przywiązuję niezwykłą uwagę do szczegółów, dlatego każdy zabieg wykonuje z największą dokładnością. Absolwentka Wyszej Krakowskiej Szkoły Promocji Zdrowia, uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą. 
Kinga Jaworksa-Jest stylistką paznokci z zamiłowania, ma kilkuletnie doświadczenie, które jest wypełnione licznymi kursami w zakresie stylizacji paznokci. Stylizacja to nie tylko jej praca, ale życiowa pasja. Jest osobą komunikatywną, która dba o potrzeby klientów i przyjazną atmosferę. Stawia na rozwój, dlatego lubi nowe wyzwania. W wolnym czasie interesuję się psychologią.
Patrycja Szypuła - Stylista rzes oraz Recepcjonistka. Zawsze uśmiechnięte, miła i chętna do pomocy.Ukończyła liczne szkolenia z techniki 1;1,2D,2/3D,3D,  Przestrzega panującej w salonie etykiety i dba o to, aby klient czuł się u nas swobodnie i komfortowo. Dysponuje pełną wiedzą na temat świadczonych przez Salon usług jak i sprzedawanych produktów. Profesjonalnie zarekomenduje Ci, które kosmetyki powinnaś wybrać aby idealnie odpowiadały Twoim potrzebom.
Joanna Pazdalska-Recepcjonistka. 
Sabina Fiedor- Fryzjer Młodszy Stylista
 
Jagoda Wosik-praktykantka 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 ArtDream Kraków ul. Francesco Nullo 42