Drodzy Klienci Dziękujemy Wam za wybranie naszego Salonu. Cieszymy się że podoba wam się nasz styl i nasza praca .Będziemy w dalszym ciągu dążyć do tego aby sprostać waszym oczekiwaniom. Mamy nadzieję że Nasz Salon stanie się Twoim Salonem. My ze swojej strony zrobimy wszystko co w naszej mocy aby umożliwić Ci odnalezienie swojego stylu i podkreślić Twoją osobowość. Zwracamy szczególną uwagę na higienę, stosujemy jednorazowe ręczniki i pelerynki , wszystkie nasze działania służą po to aby każdy nasz Klient czuł się wyjątkowo. Mamy nadzieje że atmosfera Salonu spodoba się nowym jak i stałym klientom, a profesjonalne wykonanie usługi będzie skłaniać Cie ku temu aby wrócić do nas ponowni

                                                                                                                                                                                   ArtDream

Katarzyna Sadowska – Twórca Artdream , fryzjer stylista, zamiłowanie do zawodu i chęć rozwoju pozwoliły jej na stworzenie miejsca w którym Twoje zadowolenie jest dla niej największym sukcesem a oferowane usługi świadczone na najwyższym poziomie. Wyróżnia ją wieloletnie doświadczenie w branży i nowatorskie podejście do sztuki jaką jest fryzjerstwo. Zebrany przez nią zespół to ludzie ambitni i kreatywni, którzy starają się sprostać oczekiwaniom, nawet najbardziej wymagających klientów. Propaguje fryzjerstwo oparte o techniczne umiejętności i precyzję działania. Piękno to dla niej kształt, struktura i kolor włosa ujęte w harmonijną całość. Z przyjemnością podejmuje nowe wyzwania, jest pełna inspiracji a pasja, która została zaszczepiona w niej wiele lat temu daje siły do dalszego rozwijania się i nie zamierzam na tym poprzestać. Wolny czas lubi spędzać aktywnie.

Joanna Dzierwa – Młoda i kreatywna stylistka fryzur. W stylizacjach wydobywa indywidualizm każdej osobowości. Unika rutyny i schematów. Cechuje ją dokładność i dążenie do doskonałości w tym co robi. W swoim fachu podkreśla wagę indywidualnego podejścia. Sprawiając, że klienci czują się komfortowo i wygodnie ze swoją fryzurą. Każda stworzona przez nią fryzura jest wyjątkowa i dopieszczona w każdym wymiarze.Regularnie uczestniczy w szkoleniach i pokazach, aby być na bieżąco w najnowszych trendach . Prywatnie interesuje się modą i fotografią.

 

Karolina Wolnicka-.Jest specjalistą w dziedzinie nowoczesnych upięć i warkoczy. Zaangażowanie i staranność dostosowania się do indywidualnych potrzeb każdej klientki sprawiają, że zabiegi pielęgnacyjne wykonywane przez Karolinę to prawdziwe Rytuały Piękna. Wybrała ten zawód, ponieważ uważa, że daje on możliwość kreatywnego wyrazu. Ponadto lubi pracować z ludźmi, a zawód fryzjera właśnie na tym polega. Satysfakcjonująco udzieli informacji dotyczącej kwestii właściwego doboru fryzury jak i odpowiedniej pielęgnacji włosów. W wolnym czasie czyta książki i interesuje się modą.

 

Monika Gądek - Pasjonuje się strzyżeniami męskimi, koloryzacjami oraz upięciami na każdą okazję. Cierpliwie i z uwagą wsłuchuje się w oczekiwania klientów. W wolnym czasie interesuje się sportem. 

Karolina Strzesak- Młodszy stylista pochodzi z Tarnowa, gdzie zaczeła swoją przygodę z fryzjerstwem. Ukończyła cylk szkoleń w Akademi Salonu Expert co pozwoliło jej na pogłębienie wiedzy fryzjerskiej oraz samodzielną prace. Na co dzień uśmiechnięta, z poczuciem humoru. Wolny czas lubi spędzać z najbliższymi jej osobami oraz hobbistycznie wykonuje różne prace plastyczne , dlatego plecionki, warkocze oraz  nowoczesne upięcie sprawiają jej ogromną przyjemność.

 

Klaudia Kusia- Młodszy stylista, który specjalizuje się w strzyżeniach męskich. Absolwentka prestiżowej Akademii Loreal w Katowicach. W wolnej chwili lubi spędzać czas ze znajomymi i oglądać filmy

 

Paulina Cecelon-  Kosmetyka jest nie tylko jej pracą zawodową, ale i autetyczną życiową pasją. Przywiązuję niezwykłą uwagę do szczegółów, dlatego każdy zabieg wykonuje z największą dokładnością. Absolwentka Wyszej Krakowskiej Szkoły Promocji Zdrowia, uczestniczka licznych szkoleń i kursów z zakresu zabiegów pielęgnacyjnych twarzy i ciała. Zawsze uśmiechnięta i pełna pozytywnej energii. Chętnie podejmuje nowe wyzwania i z przyjemnością dzieli się swoją wiedzą. 

Zuzanna Hołda - Już od najmłodszych lat marzyła o pracy w branży beauty. Ciągle kontynuuje naukę i rozwój. Z entuzjazmem uczestniczy w licznych kursach i szkoleniach, aby na bieżąco zdobywać wiedzę i nowe umiejętności. Uwielbia wykonywać zabiegi pielęgnacyjne, jak i stylizację paznokci. 

Nasza recepcja: Patrycja Szypuła i Paulina Stokłosa, zawsze uśmiechnięte, miłe i chętne do pomocy. Przestrzegają panującej w salonie etykiety i dbabją o to, aby klient czuł się u nas swobodnie i komfortowo. Dysponują pełną wiedzą na temat świadczonych przez Salon usług jak i sprzedawanych produktów. Profesjonalnie zarekomendują Ci, które kosmetyki powinnaś wybrać aby idealnie odpowiadały Twoim potrzebom. W czasie wolnym od pracy lubią podróżować. 

Magdalena Kula – Fryzjer z ponad 15-letnim doświadczeniem, w pracy spełnia swoje pasje i realizuje się zawodowo. Mistrzyni krótkich cięć. Jej zainteresowania pozostają w sferze wydobywania naturalnego piękna. Stawia na autentyczności aparycji i subtelne udoskonalenia. Zadba o Twój wygląd i dobre samopoczucie, stara się sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających klientek, dla których ważna jest wysoka jakość usług. Intuicyjnie odkryje Twoje potrzeby, podkreślając Twój charakter fryzurą stworzoną tylko dla Ciebie. Doradzi najlepsze rozwiązanie ale przede wszystkim wysłucha Twoich propozycji. Prywatnie szczęśliwa żona i mama Filipa.  

Katarzyna Mrajca Fryzjer, stylista z tytułem mistrza, Fascynuje ją kreacja upięć, fryzur wieczorowych oraz ślubnych a także przedłużanie i zagęszczanie włosów. Wyróżnia ją profesjonalne i indywidualne podejście do klientów oraz najwyższa staranność wykonywanych zabiegów. Ma nieustanną potrzebę tworzenia i poszukiwania. Wykorzystując potencjał włosa, podkreśla atuty urody, wywołując uśmiech i dobre samopoczucie. Wtajemniczona w pragnienia i nastroje klientów stara się podkreślić to co w nich wyjątkowe i niepowtarzalne. Fryzjerstwo to coś więcej niż praca - jej największą pasją jest jazda konna.

Maja Marta Kuska- Dokładna, rzetelna, oddana swoje pracy. Jej uwaga skupia się na najnowszych trendach fryzjerskich, chętnie podejmująca nowe wyzwania zawodowe. Cechuje ją kreatywność i ogromna chęć tworzenia nowych, niepowtarzalnych indywidualnie dopasowanych fryzur. Jest mistrzynią w swoim fachu, do czego dąży konsekwentnie codziennym staraniem. W pracy spełnia marzenia i realizuje swoją największą pasję. Dzięki zaangażowaniu, a także indywidualnemu podejściu do każdego, sprawia że klienci czują się nie tylko piękni, ale i wyjątkowi.

Marek Nowak - Fryzjer z wieloletnim doświadczeniem, o jego sukcesie w tym zawodzie zdecydował jego profesjonalizm i strategia działania, zakładająca przede wszystkim świadczenie najwyższej jakości usług fryzjerskich, nieustanne doszkalanie zawodowe oraz aktywne nastawienie klientów. Operuje formą, kształtem, podkreślając tym samym uosobienie i styl. Inspiracje czerpie ze światowych trendów, które chce udostępnić wszystkim swoim klientom. Prywatnie cechuje go optymizm i spontaniczność, poza fryzjerstwem interesuje się sztuką i motoryzacją.

 ArtDream Kraków ul. Francesco Nullo 42